1.714 citiri

JOY LEGAL & BUSINESS recrutează avocat definitiv | Consultanță


JOY LEGAL & BUSINESS recrutează avocat definitiv | Consultanță.

DESPRE NOI
Suntem de peste 25 de ani parteneri de încredere a peste 140 de clienți activi internaționali și locali. Oferim servicii juridice integrate în toate ariile avocaturii de afaceri. Echipa noastră de litigii și de achiziții publice a fost în repetate rânduri menționată în Legal 500.
 
CĂUTĂM
Avocați înscriși în Baroul București sau un alt barou din România cu cel puțin 2 ani de activitate după definitivat, care: 
– să aibă cunoștințe temeinice de drept civil, drept societar, dreptul muncii, proprietate intelectuală, real estate, GDPR și să aibă deschidere în a aprofunda alte arii de drept. Experiența în domeniul financiar-bancar și achiziții publice reprezintă un avantaj;
– să cunoască foarte bine limba engleză; 
– să aibă foarte bune cunoștințe de utilizare a pachetului MS Office: Word, Excel, Powerpoint; 
– să fie atent(ă) la detalii și și diligent(ă) în managementul timpului.

OFERIM
– un pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță;
– un mediu de lucru plăcut, în care se încurajează lucrul în echipă și dezvoltarea continuă;
– susținere în dezvoltarea profesională;
– posibilitatea de a participa la evenimente de networking internaționale;
– un program de lucru atractiv.

PROCESUL DE RECRUTARE
Dacă ești interesat(ă) să ne cunoaștem, te rugăm să ne trimiți CV-ul și o scrisoare de intenție, în limba română la adresa de email: office@enjoylegal.ro iar tu poţi obţine preliminar mai multe detalii despre noi la enjoylegal.ro
Dacă ai mai multă experiență decât este indicat în anunț dar crezi că te-ai potrivi în echipa noastră, trimite-ne un CV la aceeași adresă de email de mai sus.

Anunțul este valabil pentru municipiul București.

* Anunțul expiră la data de 26 iunie 2023