989 citiri

PAUL DUMBRĂVANU recrutează avocat | Imobiliare

PAUL DUMBRĂVANU recrutează avocat | Imobiliare.

CANDIDATUL IDEAL
– cunoștințe temeinice de drept și logică juridică;
– vocabular consistent în limba romană;
– comunicare: excelente aptitudini de comunicare și claritate în exprimare. Abilitatea de a asculta, înțelege și răspunde nevoilor clienților;
– etică și integritate;
– confidențialitate.

Pentru a depune candidatura vă invităm să ne transmiteți Curriculum Vitae la următoarea adresă de e-mail: [email protected]

DESCRIEREA JOBULUI
– redactarea actelor specifice domeniului juridic;
– activitate de birou;
– interacționează și comunică eficient pentru a înțelege nevoile clienților și provocările lor juridice.

BENEFICII
Mediu de Lucru Profesionist: Lucrați într-un mediu care promovează excelența și dezvoltarea profesională.
Oportunități de Învățare: Acces la cursuri și seminarii pentru dezvoltare profesională continuă.
Flexibilitate: Valorizăm echilibrul dintre viața profesională și cea personală.
Recunoaștere: Un mediu în care munca și contribuția dumneavoastră sunt valorizate și recunoscute.
Suport și Colaborare: Spirit de echipă.
Un pachet salarial competitiv.

În cadrul acestui rol, veți avea ocazia să lucrați într-un mediu dinamic având șansa de a aplica și extinde cunoștințele juridice, oferind soluții la provocările juridice ale clienților din domeniul imobiliar.

DESCRIEREA CABINETULUI
Cu o carieră de peste 18 ani în drept imobiliar,PAUL DUMBRĂVANU a construit un cabinet ce se distinge prin eficiență, cunoștințe solide și abordări pragmatice în soluționarea cazurilor.
Echipa este formată din avocați experimentați, care lucrează împreună pentru a oferi clienților servicii juridice de cea mai înaltă calitate.
Colaborarea în cadrul echipei se fundamentează pe partajarea cunoștințelor și expertizei, cu un focus pe dezvoltarea profesională continuă și aderarea strictă la standardele etice ale profesiei.
Cabinetul oferă asistență juridică cuprinzătoare în tot ce privește dreptul imobiliar, implicându-se atât în negocierea contractelor, cât și în litigii.

Anunţul este valabil pentru municipiul Bucureşti.

* Anunțul expiră la data de 12 august 2024