5.322 citiri

MAGHIAR BOGDAN & ROŞU IOANA RUXANDRA recrutează consilier juridic

BEJA MAGHIAR BOGDAN & ROŞU IOANA RUXANDRA recrutează consilier juridic.

CANDIDATUL IDEAL
Ca şi aptitudini, urmărim:
– o bună organizare, seriozitate şi profesionalism;
– orientare către rezultate;
– cunoştinţe de bază de operare PC;
– abilităţi multi-tasking;
– rezistenţă la stres, discurs fluent, capacitate de a discuta cu părţile din dosare;
– dorinţă de învăţare continuă şi perfecţionare;
– adaptare rapidă la diferite situaţii, prezenţă de spirit.

PRINCIPALELE RESPONSABILITĂŢI
– gestioneză un portofoliu de clienţi alocat;
– redactează acte cu caracter juridic;
– păstrează relaţia cu părţile din dosare;
– deplasări la instanţe, parchete şi alte instituţii în vederea depunerii şi ridicării de documente;
– realizează toate procedurile de comunicare a actelor de procedură;
– monitorizează corespondenţa şi actualizează zilnic baza de date.

DESCRIEREA COMPANIEI
Biroul nostru este unul dintre birourile cu experienţă care activează pe raza Curţii de Apel Bucureşti, fiind pe piaţa serviciilor de executare silită încă din anul 2006, când a fost înfiinţat prin ordin al Ministrului Justiţiei.
În toată această perioadă, echipa noastră a dobândit o vastă experienţă practică şi a beneficiat de o continuă pregătire teoretică în toate activităţile specifice procedurii de executare silită.

În măsura în care consideraţi că aptitudinile dumneavoastră se încadrează în parametrii solicitărilor noastre, aşteptăm CV-urile dumneavoastră pe adresa de e-mail: [email protected]

* Anunțul expiră la data de 18 noiembrie 2019