4.623 citiri

MCP Cabinet avocați recrutează avocaţi

MCP Cabinet avocați, înființat în anul 2008, recrutează avocaţi în domeniul dreptului muncii, comercial, civil, contencios și protecția datelor cu caracter personal.

DESCRIEREA POSTULUI
– redactare, consultanță și susținere cauze;
– analiză legislație, doctrină și practică;
– implicare în domeniul litigiilor în materia dreptului muncii/civil/administrativ;
– participarea la activităţile de instanță;
– full-time, activitate la biroul nostrum din București.

CERINȚE
– cunoștințe solide în domeniul juridic (civil, administrativ, comercial, dreptul muncii, procedură civilă);
– abilități de analiză şi sinteză, comunicare și lucru în echipă;
– persoane responsabile, serioase, motivate;
– cunoştinţe operare PC;
– limba engleză constituie un avantaj;
– permis de conducere categoria B constituie un avantaj.

OFERIM
– integrarea într-un mediu prietenos de lucru, integrarea și colaborarea cu o echipă motivată;
– un climat propice dezvoltării profesionale;
– venituri frumoase;
– notorietate.

Pentru a depune candidatura vă invităm să ne transmiteţi CV-ul la următoarea la adresă: [email protected]

* Anunțul expiră la data de 13 octombrie 2023