1.427 citiri

CĂIANU SERGIU TITU recrutează consilier juridic | Executare silită

Biroul Executorului Judecătoresc CĂIANU SERGIU TITU recrutează consilier juridic.

CRITERII DE SELECȚIE
– peste o lună de experiență în Juridic.

CERINȚELE CANDIDATULUI IDEAL
– absolvent/a de studii juridice;
– cunoştinţe de operare calculator (Microsoft Office, Internet);
– o bună cunoaștere a legislației aplicabile în materia executării silite;
– atenţie la detalii;
– excelente abilități de organizare și planificare a activității.

DESCRIEREA JOBULUI – ATRIBUȚII
– instrumentarea dosarelor de executare, cu respectarea termenelor și condițiilor prevăzute de lege;
– tehnoredactarea tuturor actelor de executare silită necesare în cadrul procedurii;
– procesarea corespondenţei aferente dosarelor de executare aflate în portofoliu;
– furnizarea de informații cu privire la dosarele de executare silită instrumentate părților din dosarele de executare.

Perioadă nedeterminată.

DESCRIEREA COMPANIEI
Biroul Executorului Judecătoresc CĂIANU SERGIU TITU din Timişoara este specializat în îndeplinirea procedurilor specifice de executare silită, notificarea actelor, recuperări de creanțe inclusiv pe cale amiabilă, evacuări, puneri în posesie, executări silite mobiliare și imobiliare.

Dacă ești interesat trimite CV–ul tău la adresa de e-mail: [email protected]

Anunțul este valabil pentru municipiul Timișoara.

* Anunțul expiră la data de 12 aprilie 2023