120 citiri

IONAŞCU COSMIN FLORIN recrutează asistent

Biroul Executorului Judecătoresc IONAŞCU COSMIN FLORIN recrutează asistent birou.

CRITERII DE SELECȚIE
– experienţa în domeniul juridic constituie un avantaj.

CERINȚELE CANDIDATULUI IDEAL
– absolvent/ă de studii juridice sau în domeniul IT;
– cunoştinţe de operare calculator (Microsoft Office, Zenic, Executor IT);
– o bună cunoaștere a legislației aplicabile în materia executării silite;
– atenţie la detalii;
– excelente abilități de organizare și planificare a activității.

DESCRIEREA JOBULUI – ATRIBUȚII
– instrumentarea dosarelor de executare, cu respectarea termenelor și condițiilor prevăzute de lege;
– tehnoredactarea tuturor actelor de executare silită necesare în cadrul procedurii;
– procesarea corespondenţei aferente dosarelor de executare aflate în portofoliu;
– furnizarea de informații, cu privire la dosarele de executare silită instrumentate, părților.

Perioadă nedeterminată.

DESCRIEREA COMPANIEI
Biroul Executorului Judecătoresc IONAŞCU COSMIN FLORIN cu sediul în Craiova este specializat în îndeplinirea procedurilor specifice de executare silită, notificarea actelor, recuperări de creanțe inclusiv pe cale amiabilă, evacuări, puneri în posesie, executări silite mobiliare și imobiliare.

Dacă sunteţi interesat vă rugăm trimiteţi CV–ul dvs. la adresa de e-mail: [email protected]

Anunțul este valabil pentru municipiul Craiova.

* Anunțul expiră la data de 18 noiembrie 2024