3.917 citiri

SPRING JURIDICAL & BUSINESS CONSULTING recrutează consilier juridic

SPRING JURIDICAL & BUSINESS CONSULTING recrutează consilier juridic.

Spring Juridical & Business Consulting împreună cu echipa sa de specialişti oferă servicii de asistenţă şi reprezentare juridică în majoritatea ariilor de practică ale dreptului civil, drept societar, drept bancar, drept fiscal etc, precum şi servicii de consultanţă business care au drept scop protejarea intereselor clientului.

Spring Juridical & Business Consulting este o companie care creşte constant, se adaptează permanent la nou şi introduce noi servicii pentru a veni în întâmpinarea nevoilor clienţilor săi.

CANDIDATUL IDEAL
– deține cunoștințe temeinice de drept civil, procedură civilă, drept penal, procedură penală;
– excelente abilități de comunicare și capacitate mare de integrare într-un colectiv;
– deschidere şi disponibilitate spre un progres continuu;
– dă dovadă de acuratețe în redactarea documentelor;
– capacitate superioară de concentrare şi orientare către obiective şi sarcini;
– perseverenţă, responsabilitate şi integritate.

RESPONSABILITĂȚI
– redactare acte necesare asistării clienților în fața instanțelor;
– redactare cereri de chemare în judecată, întâmpinări, cereri de intervenție, etc.

OPORTUNITĂŢI
– schemă de onorarii motivante;
– un loc de muncă stabil într-o companie echilibrată;
– posibilitate de dezvoltare reală din punct de vedere profesional într-un cadru de profesionişti;
– locaţie exclusivistă în Bucureşti.

Aşteptăm CV-urile dvs. la adresa noastră de e-mail: [email protected]

* Anunțul expiră la data de 17 mai 2019