1.042 citiri

MANCIU & ASSOCIATES recrutează secretară

MANCIU & ASSOCIATES recrutează secretară.

DESCRIERE
Cabinetul de Avocat Manciu Cătălin Adrian, cu o reputație solidă în domeniul juridic și un portofoliu impresionant de clienți, este în căutarea unei secretare dedicate și profesioniste pentru a se alătura echipei noastre din București. Acest rol este esențial pentru funcționarea eficientă a Biroului nostru și oferă oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și respectat.

RESPONSABILITĂȚI
– gestionarea apelurilor telefonice și a corespondenței (e-mail, scrisori, pachete etc.);
– programarea întâlnirilor și a întrevederilor;
– asistarea avocaților în pregătirea documentațiilor și dosarelor pentru cazuri;
– organizarea și arhivarea documentelor;
– gestionarea agendei de lucru a avocatului titular;
– oferirea de asistență clienților și colaboratorilor.

CERINȚE
– experiența anterioară într-un rol similar este preferată;
– cunoștințe solide de operare PC (MS Office, Internet, aplicații de e-mail);
– abilități excelente de comunicare verbală și scrisă;
– cunoașterea limbii Engleze;
– capacitatea de a gestiona multiple sarcini simultan și de a prioritiza eficient;
– atenție la detalii și o abordare meticuloasă a sarcinilor;
– discreție și capacitatea de a gestiona informații confidențiale;
– cel puțin studii medii, studiile superioare constituind un avantaj.

OFERIM
– un mediu de lucru profesionist și stimulativ;
– oportunități de dezvoltare profesională și personală;
– salariu competitiv și beneficii corespunzătoare experienței;
– abonament medical privat;
– program de lucru, de Luni până Vineri, în intervalul orar 10:00 – 18:00.

CUM SĂ APLICAȚI
Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție prin e-mail la [email protected]
Menționați în subiectul email-ului „Aplicație Secretară – Numele Dvs.”. Termenul limită pentru depunerea candidaturilor este data de 25.03.2024.

* Anunțul expiră la data de 20 martie 2024