595 citiri

GORONESCU, CHIRIȚĂ & ASOCIAȚII recrutează avocați definitivi

GORONESCU, CHIRIȚĂ & ASOCIAȚII recrutează avocați definitivi.

GORONESCU, CHIRIȚĂ & ASOCIAȚII este o firmă de avocatură de top, cu o reputație solidă în furnizarea de servicii juridice de înaltă calitate pentru clienți din diverse industrii.
Ne mândrim cu un mediu de lucru colaborativ și cu o echipă de profesioniști dedicați excelenței.

Poziția: Avocat Definitiv – poziție Entry Level – cu experiență de cel puțin 5 ani într-unul dintre domeniile: Fiscal, Administrativ, Civil, Real Estate, Energy, M&A, Corporate.
Locație: București.

RESPONSABILITĂȚI
– gestionarea și consilierea clienților în diverse aspecte juridice;
– redactarea și revizuirea documentelor juridice;
– reprezentarea clienților în instanță și în fața altor autorități;
– colaborarea cu echipa internă și cu clienții pentru a dezvolta strategii juridice eficiente;
– monitorizarea legislației relevante și asigurarea conformității cu aceasta.

CERINȚE
– licență în Drept și calitatea de avocat definitiv;
– experiență de cel puțin 5 ani în unul dintre domeniile: Fiscal, Administrativ, Civil, Real Estate, Energy, M&A, Corporate;
– cunoștințe solide privind legislația română și europeană;
– abilități excelente de comunicare verbală și scrisă;
– capacitatea de a lucra independent, dar și de a colabora eficient într-o echipă;
– atenție la detalii și capacitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan.

OFERIM
– un mediu de lucru profesional și dinamic;
– oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
– pachet salarial competitiv și beneficii atractive;
– acces la resurse și traininguri continue.

CUM SĂ APLICI
Dacă ești un avocat dedicat și pasionat de drept, te invităm să ne trimiți CV-ul tău la adresa [email protected]
Confidențialitatea este garantată pentru toate aplicațiile.

* Anunțul expiră la data de 23 septembrie 2024