2.982 citiri

MILCEV BURBEA recrutează avocaţi definitivi şi stagiari


Milcev Burbea

MILCEV BURBEA recrutează avocaţi definitivi şi stagiari.

Căutăm avocaţi implicaţi şi ambiţioşi care să se alăture echipei noastre în dosare de Proprietate industrială şi intelectuală, Dreptul concurenţei, Drept societar, Litigii.

CANDIDAŢI CARE
– au cunoştinţele necesare în domeniile de interes menţionate;
– dau dovadă de determinare şi integritate;
– sunt capabili de lucru intens şi se dovedesc buni jucători de echipă;
– au până la 5 ani experienţă în societăţi de avocatură de business; experienţa practică în domeniul proprietăţii industriale/ intelectuale şi calitatea de consilier în domeniu reprezintă un avantaj; (de asemenea noii absolvenţi sunt bine-veniţi);
– se descurcă excelent în limba engleză;
– se descurcă excelent în lucrul cu computerul.

Vor avea oportunitatea să lucreze într-o echipă de înaltă calificare profesională, cu experienţă şi în continuă creştere, cu expunere naţională şi internaţională. Sunt oferite condiţii financiare motivante şi oportunităţi corecte de creştere în cariera profesională.

Dacă vă interesează să vă alăturaţi echipei noastre şi dacă indeplinti cerinţele noastre vă rugăm trimiteţi CV-ul detaliat şi o scrisoare prin care să vă exprimaţi intenţia de a lucra împreună la: office@milcevburbea.ro

Anunțul este valabil pentru municipiul București.

* Anunțul expiră la data de 25 iunie 2015