1.464 citiri

MANCIU & ASSOCIATES recrutează avocat stagiar

MANCIU & ASSOCIATES recrutează avocat stagiar.

CERINŢE
– avocat stagiar, membru al Baroului București;
– cunoştinţe teoretice solide;
– cunoaşterea limbii engleze;
– permis de conducere auto categoria B;
– operare PC la nivel avansat, în special Microsoft Word;
– atenţie la detalii, profesionalism şi capacitate de a lucra în echipă.

DESCRIEREA JOBULUI
– redactarea de acte juridice, opinii, rapoarte;
– reprezentarea intereselor clienţilor în faţa autorităţilor şi/sau instanţelor;
– informarea clienţilor cu privire la stadiul proiectelor/litigiilor.

BENEFICII
– desfăşurarea activităţii într-o echipă tânără, specializată în drept privat;
– dobândirea experienţei, creşterea în carieră;
– posibilităţi de avansare, în funcţie de rezultate;
– un mentor în persoana unui avocat definitiv
– onorariu fix și bonusuri de performanță;
– asigurare medicală privată.

Experienţa în domeniul juridic constituie un avantaj.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită un CV la adresa de e-mail: [email protected]

* Anunțul expiră la data de 27 septembrie 2023