694 citiri

HRISTESCU & PARTNERS recrutează operator RNPM

HRISTESCU & PARTNERS recrutează operator RNPM (fosta AEGRM).

RESPONSABILITĂŢI PRINCIPALE
– efectuează operaţiuni de înscriere a ipotecii şi a celorlalte operaţiuni juridice în arhiva electronică (RNPM – Registrul Naţional de Publicitate Mobiliară – fosta AEGRM);
– pregăteşte documentaţia necesară înscrierilor;
– întocmeşte rapoarte ale înregistrărilor efectuate;
– menţine legătura cu departamentul de contabilitate pentru evidenţa facturilor, plăţilor.

CANDIDATUL IDEAL
– persoană organizată, serioasă, răbdătoare, cu atenţie la detalii;
– capacitatea de a culege, verifica şi sintetiza informaţii din mai multe surse;
– capacitate de a se ocupa de mai multe sarcini simultan, rezistentă la program intensiv;
– cunoştinţe IT.

AVANTAJE
– experienţă în domeniul RNPM;
– cunoştinţe generale în domeniul juridic;
– cunoştinţe limba engleză;
– experienţă secretariat.

Persoanele interesate sunt rugate să transmită un Curriculum Vitae la adresa de e-mail: [email protected]

* Anunțul expiră la data de 5 septembrie 2024