ALMAJ & ALBU recrutează office manager

ALMAJ & ALBU recrutează office manager.

RESPONSABILITĂŢI
– activităţi de secretariat: tehnoredactare documente; primirea, înregistrarea şi repartizarea corespondenţei, arhivarea dosarelor, păstrarea şi operarea în diverse registre de evidenţă, asigurarea protocol, fotocopiere documente;
– traducere documente/corespondenţă în limba română şi engleză;
– asigurarea evidenţei consumabilelor şi a stocurilor de rezervă;
– asigurarea activităţilor privind registrul comerţului;
– alte activităţi administrative în scopul eficientizării timpului de lucru al avocaţilor.

CERINŢE PROFESIONALE ŞI PERSONALE
– cunosterea limbii engleze;
– calităţi de comunicare şi de rezolvare rapidă a problemelor;
– capacitate de organizare şi prioritizare, rigurozitate în respectarea termenelor limită;
– spirit de lucru în echipă şi profesionalism;
– experienţă anterioară în cadrul unei societăţi de avocaţi poate constitui un avantaj.

BENEFICII OFERITE
Beneficiile asociate sunt reprezentate de un salariu motivant, un mediu de lucru tânăr şi entuziast şi sprijin în dezvoltarea personală.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să trimită CV-ul la adresa de e-mail: [email protected]

* Anunțul expiră la data de 12 ianuarie 2017