2.936 citiri

VASILIU & MICLEA recrutează avocat

VASILIU & MICLEA SCA recrutează avocat.

CANDIDATUL IDEAL
– absolvent al examenului de intrare în Baroul Bucureşti;
– bune abilităţi de operare PC: Microsoft Office, E-mail, Internet;
– limba engleză – nivel avansat;
– excelente abilităţi de comunicare şi relaţionare;
– profesionalism, responsabilitate şi conştiinciozitate, atenţie la detalii, spirit de echipă;
– capacitate de lucru rapid şi eficient şi respectare a deadline-urilor;
– disponibilitate deplasare în ţară;
– permis conducere categoria B.

RESPONSABILITĂŢI
– să participe la întâlniri şi să asigure asistenţă clienţilor în diverse aspecte legate de dreptul muncii;
– să ofere consultanţă în dreptul muncii;
– să redacteze documente aferente activităţii cabinetului;
– să ofere suport echipei de avocaţi;
– să asigure legătura cabinetului cu instanţa;
– să reprezinte clienţii repartizaţi în instanţă, atât în Bucureşti cât şi în ţară.

BENEFICII
– posibilitatea de dezvoltare alături de o echipă de experţi cu nenumărate succese în litigii de muncă, precum şi o vastă experienţă în oferirea de consultanţă specializată, în medierea conflictelor şi negocierea unor clauze litigioase;
– munca în cadrul unei echipe tinere şi dinamice de profesionişti;
– lucrul într-o organizaţie care încurajează dezvoltarea personală şi profesională;
– stabilitate în muncă şi posibilitatea de promovare.

CV-urile însoţite de scrisoarea de intenţie se pot trimite la adresa: [email protected]

Numai candidaţii care îndeplinesc criteriile menţionate vor fi contactaţi.

* Anunțul expiră la data de 23 martie 2018

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.