3.104 citiri

MILCEV BURBEA recrutează consilier în proprietate industrială


Milcev Burbea

MILCEV BURBEA recrutează consilier în proprietate industrială.

Căutăm consilieri în proprietate industrială (sau persoane care doresc să lucreze în acest domeniu), implicaţi şi ambiţioşi care să se alăture echipei noastre în dosare de consultantă şi litigii de Proprietate industrială şi intelectuală.

CANDIDAŢII CARE
– au cunoştinţele necesare în domeniul de interes menţionat;
– dau dovadă de determinare şi integritate;
– sunt capabili de lucru intens şi se dovedesc buni jucători de echipă;
– se descurcă excelent în limba engleză;
– se descurcă excelent în lucrul cu computerul.

Vor avea oportunitatea să lucreze într-o echipă de înalta calificare profesională, cu experienţă şi în continuă creştere, cu expunere naţională şi internaţională. Sunt oferite condiţii financiare motivante şi oportunităţi corecte de creştere în cariera profesională.

Reprezintă un avantaj experienţa practică în domeniul proprietăţii industriale şi/ sau calitatea de consilier în domeniu.

Dacă vă interesează să vă alăturaţi echipei noastre şi dacă îndeplinti cerinţele menţionate, vă rugăm trimiteţi CV-ul detaliat şi o scrisoare prin care să vă exprimaţi intenţia de a lucra împreună cu noi, la: office@milcevburbea.ro

Anunțul este valabil pentru municipiul București.

* Anunțul expiră la data de 21 septembrie 2018