2.717 citiri

PAUL DUMBRĂVANU recrutează avocat

PAUL DUMBRĂVANU recrutează avocat.

CANDIDATUL IDEAL
– utilizarea cu uşurinţă (în scris ori/ şi verbal) a limbajului tehnic juridic;
– cunoştinţe temeinice de drept şi logică juridică (reale);
– vocabular bogat în limba romană (scris şi vorbit);
– persoană adaptabilă şi flexibilă;
– disponibilitate pentru program 9:00 – 18:00.

DESCRIEREA JOBULUI
– redactarea de acte/ documente specifice domeniului juridic;
– activitate de birou.

CE OFER
– climat de lucru prietenos, flexibil şi motivant;
– posibilitate de dezvoltare şi acumulare experienţă într-un domeniu de nişă – drept imobiliar;
– condiţii de remunerare corecte în raport cu experienţa şi calităţile profesionale;
– domeniul de expertiză al cabinetului: drept imobiliar.

DESCRIEREA COMPANIEI
Avocat specializat în imobiliare.
Din 2006 îi ajut pe oameni să rezolve problemele imobiliare dificile furnizându-le soluţii. Mai mult decât o simplă activitate, pasiunea îmi îndrumă acţiunile zilnice în favoarea clienţilor.

Pentru a depune candidatura vă invităm să ne transmiteţi un Curriculum Vitae la următoarea adresă de e-mail: [email protected]

Anunţul este valabil pentru municipiul Bucureşti.

* Anunțul expiră la data de 1 septembrie 2021