MITU & ASOCIAŢII recrutează office manager

MITUASOCIATII

MITU & ASOCIAŢII SPARL recrutează office manager.

PRINCIPALELE RESPONSABILITĂȚI
– menținerea relației cu furnizorii și gestiunea stocului de consumabile necesare desfășurării activității;
– gestiunea cheltuielilor și a corespondenței (poştă, e-mail, fax);
– activități de printare, fotocopiere și arhivare;
– gestiunea contractelor de asistenţă juridică;
– activități specifice de secretariat.

CERINŢE
– abilități excelente de comunicare și exprimare în limba română;
– utilizarea limbii engleze la nivel avansat;
– capacitatea de organizare a timpului, atenție la detalii și rigurozitate;
– cunoștiințe de operare PC.

DESCRIERE
Casa de Avocatură MITU & ASOCIAŢII înglobează experiența și cunoștințele dobândite în cei peste 15 ani de existență, reușind să ofere servicii juridice la cel mai înalt nivel, pe consultanță sau în litigii. Respectăm clienții, prețuim o relație strânsă cu aceștia și acționăm pentru a le depăși așteptările.

Oferim un mediu de muncă excelent, unde se încurajează inițiativa, munca în echipă și comunicarea eficientă. Apreciem echipa noastră extraordinară, munca ei, determinarea ei pentru rezolvarea fiecărei situații și pentru fiecare serviciu furnizat cu promptitudine și pricepere.

Candidaţii interesaţi sunt invitaţi să trimită CV-ul şi o scrisoare de intenţie la adresa de e-mail: [email protected] cu precizarea postului pentru care aplică.

* Anunțul expiră la data de 2 martie 2017