ȚUCA ZBÂRCEA & ASOCIAȚII is looking for a junior lawyer | Litigation

Tuca-Zbarcea-Asociatii 10

ȚUCA ZBÂRCEA & ASOCIAȚII law firm is looking for a junior lawyer to join the Litigation team.

REQUIREMENTS
– a professional junior lawyer with minimum 4 years of litigation experience;
– computer literacy (MS Office);
– strong people skills; team player;
– fluent in English.

BENEFITS
– attractive performance-oriented pay;
– opportunity to work and develop in a professional environment.

If you fit the description, please send your CV and cover letter (in English) to the following e-mail address: [email protected]

* Anunțul expiră la data de 22 iunie 2017

BUTA MĂDĂLINA CRISTINA & TROFIN IULIA recrutează secretar notarial

Societatea Profesională Notarială BUTA MĂDĂLINA CRISTINA & TROFIN IULIA recrutează secretar notarial.

Tipul postului: full-time

DESCRIEREA POSTULUI
– tehnoredactare acte și cereri;
– înregistrari cereri și lucrări în programul E-terra;
– verificari INFONOT;
– activitate secretariat specifică;
– păstrarea legăturii cu oficiile de cadastru și publicitate imobiliară;
– respectarea instrucțiunilor și procedurilor biroului.

PROFIL CANDIDAT
– cunoștințe bune de operare PC (Word, Excel, Adobe);
– persoană consecventă, adaptabilă, organizată și care acordă atenție detaliilor;
– respectă termenele de soluționare a lucrărilor;
– lucrează bine în echipă.

Candidaţii interesaţi sunt invitaţi să transmită CV-ul şi o scrisoare de intenţie la adresa: [email protected]

ROŞU EUSEBIU SEVERIN recrutează avocat

Cabinetul de avocatură ROŞU EUSEBIU SEVERIN este interesat de o colaborare pe termen lung cu un avocat stagiar / definitiv, în domeniile: civil, executări silite, comercial, dreptul muncii.

Cei interesaţi pot trimite CV-ul pe adresa [email protected] sau ne pot contacta direct la numărul 0723.230.077

D&B DAVID și BAIAS recrutează avocat definitiv | Consultanţă

D&B David si Baias

D&B DAVID şi BAIAS – societatea de avocatură afiliată PricewaterhouseCoopers în România, recrutează avocat definitiv, cu experienţă de 2-3 ani, pentru a se alătura echipei de consultanţă.

Domeniile de interes sunt drept comercial în general şi drept societar în special. Experienţa în domeniile drept bancar sau contracte constituie un avantaj.

CERINŢE SUPLIMENTARE
– cunoaşterea limbii engleze – avansat;
– curiozitate profesională şi dorinţa de a învăţa;
– spirit inovativ, orientat spre rezultat.

Candidaţii interesaţi de o dezvoltare profesională într-un climat multinaţional în care sunt cultivate excelenţa şi spiritul de echipă sunt rugaţi să trimită CV-ul şi o scrisoare de intenţie la adresa [email protected] în atenţia dnei. Nicoleta Calin sau prin fax la nr. 021-225.37.71

* Anunțul expiră la data de 23 iunie 2017